Radnik u restoranu

This job has been Expired
Burger king
Pregled pozicije

Burger King traži više radnika u restoranu za rad u Zagrebu i Splitu.

OPIS POSLA:

  • brine se o gostima da prime najbolju uslugu, da restoran bude čist, atmosfera u restoranu ugodna, hrana koju poslužujemo topla i svježa
  • radnik će raditi na bazičnim poslovima što uključuje rad na blagajni, rad u kuhinji, rad na poslovima čišćenja i slaganje dostave

UVJETI:

  • poštivanje i provođenje BURGER KING® radnih procedura i standarda
  • timski rad
  • znati da je osmijeh bitan 🙂

Kandidati trebaju imati želju za učenjem, napredovanjem i razvijanjem BURGER KING® brenda na hrvatskom tržištu.

NUDIMO:

  • ugovor o radu na neodređeno vrijeme
  • educiranje i intenzivan trening
  • mogućnost napredovanja i razvijanja unutar svjetski poznatog i renomiranog brenda
  • rad u tvrtki koja je i na svjetskom nivou jedan od poželjnih poslodavaca

Prijavite se brzom prijavom – ( KONTAKTIRAJ POSLODAVCA )

Detalji oglasa
  • ObrazovanjeSSS
  • Iskustvomanje od 1 godine
  • SpolM ili Ž
Uži izbor Poslodavacu provjeren bonitet !